Unihoc Epic Carbskin 26

Unihoc Epic Carbskin 26

Detail produktu
Značka:
Unihoc
Čepel:
Epic
Držení:
Kulaté
Hmotnost:
191 g
Materiál:
100% CARBSKIN® Carbon
Omotávka:
Carbskin®
Flex:
26 mm
Technologie:
Carbskin®
Strana
Velikost
Zobrazit tabulku velikostí
Tento produkt již není v nabídce
Zjistit dostupnost
€ 189,90 € 113,94s DPH

Popis produktu

Nové modely CARBSKIN® jsou nejlehčí tyče (shafty) v nabídce Unihoc. Použitím nejtenčích možných vrstev tkaných karbonových vláken ve zcela nové vrstvené struktuře se podařilo snížit hmotnost současně s vylepšením struktury shaftu. Je to velmi precizní a časově náročná metoda, prováděná prostřednictvím velmi pokročilých procesů zpracování, kdy se musí vytvořit každý jednotlivá hůl tak, aby dosáhla požadované úrovně vlastností. 

Díky využití inovativní struktury a designu shaftu se, i přes použití tenčích materiálů, podařilo vylepšit pevnost a životnost na bezkonkurenční úroveň v segmentu lehkých florbalových holí, mezi kterými je Carbskin® celosvětovou jedničkou.

  • 100% CARBSKIN® tkaná karbonová vlákna
  • nejexkluzivnější technologie tkaní karbonových vláken
  • výrazně lepší odolnost a stabilita, nejsilnější odlehčené shafty
Levá nebo pravá?

Při výběru hokejky se musíte také rozhodnout, na jakou stranu hrajete. Pokud chytnete hokejku do obou rukou, jednu máte nahoře a druhou dole. Podle té spodní se právě určuje strana. To znamená, že pokud máte dole levou ruku, hrajete nalevo a potřebujete levou hůl. Pokud máte pravou ruku dole, hrajete napravo a potřebujete pravou hokejku.

Jakou délku hole zvolit?

Obecně platí pravidlo, že by vám hokejka měla sahat maximálnně do výše pasu. Pokud zvolíte delší hůl, bude se vám s ní hůře manipulovat i střílet. Příliš krátká hokejka má zase menší dosah při obranné hře. Na hokejce Unihoc najdete číslo, které označuje délku tyče, nikoliv celé hokejky s čepelí. Znamená to, že pokud je tam uvedeno 96 cm, s čepelí bude ještě o přibližně 10 cm delší.

Co znamená flex?

Flex neboli tvrdost je číslo, které udává, o kolik milimetrů se tyč prohne při nastaveném tlaku. Vypovídá o tvrdosti hole. Čím nižší číslo,  tím je hokejka tvrdší a musíte vynaložit více síly, aby došlo při střelbě k požadovanému prohnutí. Jakou tvrdost zvolit? Důležitá je vaše výška, síla i technika. Obecně platí, že elitní hráči potřebují tvrdší hokejku, zatímco začínající nebo rekreační hráči více ocení měkčí hole. 

Čepel

Pro soutěžní utkání musíte mít dle předpisu IFF stejnou značku čepele a hokejky, v opačném případě není schválena pro zápasovou hru. Je to z důvodu certifikace, kterou musí projít každá jednotlivá hokejka, čímž je schválena pro soutěžní utkání a to pouze jako kompletní produkt – shaft (tyč) + čepel. Pokud měníte na hokejce čepel za jiný model v rámci stejné značky, je to v pořádku. 

Technologie

Carbskin®

Carbskin®

CARBSKIN® je označení pro naši nejexkluzivnější technologii tkaní uhlíkových vláken, která posouvá měřítko odlehčených florbalových holí do zcela jiné dimenze. Díky využití inovativní struktury a designu shaftu se, i přes použití tenčích materiálů, podařilo vylepšit pevnost a životnost na bezkonkurenční úroveň v segmentu lehkých florbalových holí, mezi kterými je Carbskin celosvětovou jedničkou.
Nový konstrukční proces vytváří lepší konzistenci a sílu ve fyzikálních vlastnostech shaftu (tyče), což dramaticky zlepšuje výkon a zejména rovnováhu. Hole jsou důsledněji stavěny po celé délce, což vede k výrazně lepší odolnosti a stabilitě a výsledkem jsou nejsilnější odlehčené shafty vůbec.

Materiál: 100% CARBSKIN® tkaná karbonová vlákna

Všechny produkty s technologií
22
Airlight

Airlight

Superlehké hole ZONE nesou název AIRLIGHT a jsou vyrobené z exkluzivních karbonových vláken. Odlehčené jsou i další komponenty –  čepel Air Soft Feel a omotávky AIR grip. Výsledkem jsou perfektně vyvážené super lehké hokejky.

Všechny produkty s technologií
1
Air Concept

Air Concept

Air Concept

Air Concept je souhrnné označení pro všechny odlehčené hole ZONE. Vyznačují se perfektní vyváženosti díky všem komponentům – čepel, omotávka, které jsou též z odlehčeného materiálu. Dle konkrétní technologie (Air, Ultralight, Superlight, Airlight a Prolight) se liší typem karbonových vláken. Ty nejlehčí hole (Prolight) se pohybují u délky 96 cm kolem 191 g.
 

 

Všechny produkty s technologií

Podobné produkty

30 dní na vrácení
Doprava zdarma od 500 Kč
Odesíláme ihned (do 24 hodin)