Unihoc Epic Carbskin FL 29

Unihoc Epic Carbskin FL 29

Detail produktu
Značka:
Unihoc
Čepel:
Epic
Držení:
Kulaté
Hmotnost:
187 g
Materiál:
100% CARBSKIN® Carbon
Omotávka:
Carbskin®
Flex:
29 mm
Technologie:
Carbskin®Feather Light
Strana
Velikost
Zobrazit tabulku velikostí
1 varianta skladem
Zjistit dostupnost
€ 149,90 € 89,94s DPH

Popis produktu

Nové modely CARBSKIN® jsou nejlehčí tyče (shafty) v nabídce Unihoc. Použitím nejtenčích možných vrstev tkaných karbonových vláken ve zcela nové vrstvené struktuře se podařilo snížit hmotnost současně s vylepšením struktury shaftu. Je to velmi precizní a časově náročná metoda, prováděná prostřednictvím velmi pokročilých procesů zpracování, kdy se musí vytvořit každý jednotlivá hůl tak, aby dosáhla požadované úrovně vlastností. 

Díky využití inovativní struktury a designu shaftu se, i přes použití tenčích materiálů, podařilo vylepšit pevnost a životnost na bezkonkurenční úroveň v segmentu lehkých florbalových holí, mezi kterými je Carbskin® celosvětovou jedničkou.

  • 100% CARBSKIN® tkaná karbonová vlákna
  • nejexkluzivnější technologie tkaní karbonových vláken
  • výrazně lepší odolnost a stabilita, nejsilnější odlehčené shafty
Časté dotazy 

Technologie

Carbskin®

Carbskin®

CARBSKIN® je označení pro naši nejexkluzivnější technologii tkaní uhlíkových vláken, která posouvá měřítko odlehčených florbalových holí do zcela jiné dimenze. Díky využití inovativní struktury a designu shaftu se, i přes použití tenčích materiálů, podařilo vylepšit pevnost a životnost na bezkonkurenční úroveň v segmentu lehkých florbalových holí, mezi kterými je Carbskin celosvětovou jedničkou.
Nový konstrukční proces vytváří lepší konzistenci a sílu ve fyzikálních vlastnostech shaftu (tyče), což dramaticky zlepšuje výkon a zejména rovnováhu. Hole jsou důsledněji stavěny po celé délce, což vede k výrazně lepší odolnosti a stabilitě a výsledkem jsou nejsilnější odlehčené shafty vůbec.

Materiál: 100% CARBSKIN® tkaná karbonová vlákna

Všechny produkty s technologií
Feather Light

Feather Light

Feather Light

FEATHER LIGHT není ve skutečnosti technologie v pravém slova smyslu, ale jedná se spíše o způsob poskládání jednotlivých komponentů hokejky tak, aby byla výsledná hmotnost co nejnižší a vznikla tím jedna z nejlehčích holí UNIHOC. Materiál omotávky a čepele je jedním z nejlehčích na trhu, díky čemuž je zde florbalka lehká jako pírko.

Všechny produkty s technologií
11
Airlight

Airlight

Superlehké hole ZONE nesou název AIRLIGHT a jsou vyrobené z exkluzivních karbonových vláken. Odlehčené jsou i další komponenty –  čepel Air Soft Feel a omotávky AIR grip. Výsledkem jsou perfektně vyvážené super lehké hokejky.

Všechny produkty s technologií

Podobné produkty

30 dní na vrácení
Doprava zdarma od 500 Kč
Odesíláme ihned (do 24 hodin)