Přihlašte si newsletter a získáte 20% slevu na váš nákup. 

Unihoc Epic Edge Curve 1.0 26

96 cm

Unihoc Epic Edge Curve 1.0 26

96 cm
Detail produktu
Velikost:
96 cm
Strana
Velikost
Zobrazit tabulku velikostí
Zobrazit tabulku velikostí
Není skladem
Zjistit dostupnost
€ 145,90 € 87,54s DPH

Popis produktu

EPIC je ultra moderní florbalová čepel s nejmodernějším designem zkombinovaným s nejlepší funkčností. Rám má klasický tvar Unihoc a se svým jasně vyznačeným přechodem mezi rámem a mřížkou nabízí skvělou kontrolu míčku a lepší střely. Vybrání se táhne od patky až k vršku čepele, ale v porovnání s čepelí UNITY bylo vybrání mírně snížené. Toto je čepel, která bude většině hráčů EDGE CURVE 1.0° je technologie určená pro všechny typy hráčů. Díky lehkému zahnutí o 1° velmi blízko k dolnímu okraji hole nezáleží na tom, jestli jste zvyklí na rovnou hůl či Curve. Precizně vyladěný záhyb vám nabídne větší sílu při střele bez omezení při kontrole míčku. Novinkou zde však není perfektní Curve, nýbrž zesílená zploštělá oblast na backhandové straně umístěná přesně do středu tohoto úhlu. Tři pruhy podél zahnutí zapříčiní ještě rychlejší vymrštění hole směrem vpřed a díky tomu i tvrdší střelu.

Technologie

Curve

Curve

AMT Technology

Karbonová vlákna jsou při AMT - Air Moulding Technology zahřáta v železných formách a tvarována vzduchem – vznikají tak unikátní kreace při výrobě shaftů (tyčí), jako je Bamboo, Edge Curve, Oval Light, Curve, Hockey nebo Straigh Edge. 

Technologie CURVE. Díky zahnutí shaftu (tyče) ve spodní části se zvyšuje úhel směrem k čepeli a výsledkem je snazší zvednutí míčku od země při střelbě, vyšší razance a přesnost. Rozdíl poznáte okamžitě při první střele. Hokejky jsou vyráběny v několika rozdílných úhlech – 1.0°, 1,5°, 2.0° a 3.0°. Čím větší úhel, tím větší "kick" a snadněji dostanete míček do vzduchu.

Všechny produkty s technologií
Edge Curve

Edge Curve

AMT Technology

Karbonová vlákna jsou při AMT - Air Moulding Technology zahřáta v železných formách a tvarována tlakem vzduchu. Díky tomu vznikají unikátní tvary shaftů (tyčí) – Bamboo, Edge Curve, Oval Light, Curve, Hockey nebo Straigh Edge. 

Edge Curve má kromě zahnutí shaftu (tyče) ve spodní části hokejky ještě navíc zesílenou bekhendovou stranu drážkami, což způsobuje extrémní efekt "kicku" po napružení hole a jejímu následnému uvolnění při střelbě. Výsledkem je razantnější střela.

Všechny produkty s technologií
11
Air Balance

Air Balance

AIR BALANCENovinka! Revoluční technologie shaftu (tyče) AIR BALANCE zpracovává karbonová vlákna tak, aby byla hokejka lehčí směrem k čepeli. Společně s tím byl poprvé vytvořen debosovaný design hole s "kovovým" povrchem.

Všechny produkty s technologií

Podobné produkty

30 dní na vrácení
Doprava zdarma od 500 Kč
Odesíláme ihned (do 24 hodin)

Přihlásit odběr můžete zde