Nová kolekce hokejek UNIHOC a ZONEFLOORBALL!

Unihoc Epic Edge Curve 1.0 26

104 cm

Unihoc Epic Edge Curve 1.0 26

104 cm
Detail produktu
Velikost:
104 cm
Strana
Velikost
Skladem
€ 145,90 € 87,54s DPH

Popis produktu

EPIC je ultra moderní florbalová čepel s nejmodernějším designem zkombinovaným s nejlepší funkčností. Rám má klasický tvar Unihoc a se svým jasně vyznačeným přechodem mezi rámem a mřížkou nabízí skvělou kontrolu míčku a lepší střely. Vybrání se táhne od patky až k vršku čepele, ale v porovnání s čepelí UNITY bylo vybrání mírně snížené. Toto je čepel, která bude většině hráčů EDGE CURVE 1.0° je technologie určená pro všechny typy hráčů. Díky lehkému zahnutí o 1° velmi blízko k dolnímu okraji hole nezáleží na tom, jestli jste zvyklí na rovnou hůl či Curve. Precizně vyladěný záhyb vám nabídne větší sílu při střele bez omezení při kontrole míčku. Novinkou zde však není perfektní Curve, nýbrž zesílená zploštělá oblast na backhandové straně umístěná přesně do středu tohoto úhlu. Tři pruhy podél zahnutí zapříčiní ještě rychlejší vymrštění hole směrem vpřed a díky tomu i tvrdší střelu.

Technologie

Curve

Curve

CURVE technologie

Díky zahnutí shaftu (tyče) ve spodní části se zvyšuje úhel směrem k čepeli a výsledkem je snazší zvednutí míčku od země při střelbě, vyšší razance a přesnost. Rozdíl poznáte okamžitě při první střele. Tyč je k dostání v několika rozdílných úhlech – 1.0°, 1,5°, 2.0° a 3.0°.

Všechny produkty s technologií
Edge Curve

Edge Curve

EDGE technologie

Karbonová vlákna jsou při AMT zahřáta v železných formách a tvarována vzduchem – vznikají tak unikátní kreace při výrobě shaftů (tyčí), jako je Bamboo, Edge Curve, Oval Light, Curve, Hockey nebo Straigh Edge. 

Díky zahnutí shaftu (tyče) ve spodní části se zvyšuje úhel směrem k čepeli a výsledkem je snazší zvednutí míčku od země při střelbě, vyšší razance a přesnost. Rozdíl poznáte okamžitě při první střele. Tyč je k dostání v několika rozdílných úhlech.

Všechny produkty s technologií
11
hDc™ Moisture Management Technology

hDc™ Moisture Management Technology

Když sportujete, potřebujete mít vodu v těle a ne na těle. McDavid hDc Technology™ je super chytrý materiál, který je prodyšný, odvádí vlhkost a dýchá snadno a často. hDc odvádí pot od pokožky a zařídí jeho rychlé odpařování. Funguje to stejně dobře i naopak. Když sportujete v horkém prostředí, tělo zůstává chladné, zatímco ve studenějších podmínkách teplé.

Zůstaňte v teple /chladu a suchu díky produktům McDavid hDc Technology™.

Všechny produkty s technologií

Podobné produkty

30 dní na vrácení
Doprava zdarma od 500 Kč
Odesíláme ihned (do 24 hodin)