Zone Hyper Airlight 28

Zone Hyper Airlight 28

Detail produktu
Značka:
Zone
Čepel:
Hyper
Držení:
Kulaté
Hmotnost:
198 g
Materiál:
100% karbon
Omotávka:
AIR
Flex:
28 mm
Technologie:
Airlight
Strana
Velikost
Zobrazit tabulku velikostí
Tento produkt již není v nabídce
Zjistit dostupnost
€ 149,90 € 89,94s DPH

Popis produktu

Nejlehčí hole Zone se nazývají AIR a obsahují tyče Superlight, čepele Air Soft Feel a omotávly Air grip. Vše je tedy složeno z těch nejlehčích materiálů. Výsledkem jsou hokejky, které se řadí k těm nejlehčím na trhu. Krásný čistý design v bílém provedení s barevným nápisem AIRLIGHT. Čepel HYPER je předzahnutá a více konkávní, což z ní činí úžasnou střeleckou čepel pro všechny druhy střelby. Díky většímu vybrání

perfektně vede balónek, nad kterým máte absolutní kontrolu.  

  • technologie AIRLIGHT – odlehčená karbonová vlákna
  • čepel HYPER AIR SOFT FEEL – odlehčená středně tvrdá čepel
  • příjemná omotávka AIR GRIP s perforací pro lepší odvod potu
  • flex 28 mm - středně tvrdý shaft (tyč) – ideální pro většinu hráčů

Technologie

Airlight

Airlight

Superlehké hole ZONE nesou název AIRLIGHT a jsou vyrobené z exkluzivních karbonových vláken. Odlehčené jsou i další komponenty –  čepel Air Soft Feel a omotávky AIR grip. Výsledkem jsou perfektně vyvážené super lehké hokejky.

Všechny produkty s technologií
222
Air Concept

Air Concept

Air Concept

Air Concept je souhrnné označení pro všechny odlehčené hole ZONE. Vyznačují se perfektní vyváženosti díky všem komponentům – čepel, omotávka, které jsou též z odlehčeného materiálu. Dle konkrétní technologie (Air, Ultralight, Superlight, Airlight a Prolight) se liší typem karbonových vláken. Ty nejlehčí hole (Prolight) se pohybují u délky 96 cm kolem 191 g.
 

 

Všechny produkty s technologií
1
Bamboo

Bamboo

ATM - Technology

Karbonová vlákna jsou při AMT - Air Moulding Technology zahřáta v železných formách a tvarována vzduchem – vznikají tak unikátní kreace při výrobě shaftů (tyčí), jako je Bamboo, Edge Curve, Oval Light, Curve, Hockey nebo Straigh Edge. 

BAMBOO je hůl inspirovaná tvarem a vlastnostmi bambusu, která byla vytvořena pomocí Step Power technologie, což finálnímu produktu přináší několik výhod. Jeho geniální a přitom jednoduchá konstrukce umožnila vytvořit extrémně lehkou tyč, která zachovává vysokou pevnost během průhybu (flex) při střelbě.

Všechny produkty s technologií

Podobné produkty

30 dní na vrácení
Doprava zdarma od 500 Kč
Odesíláme ihned (do 24 hodin)