Máme otevřeno. Přijď si prohlédnout novou čepel Zone  HARDER!

Zone Maker Airlight 26

Zone Maker Airlight 26

Detail produktu
Značka:
Zone
Čepel:
Maker
Flex:
26 mm
Technologie:
Airlight
Strana
Velikost
Zobrazit tabulku velikostí
Zobrazit tabulku velikostí
2 varianty skladem
Zjistit dostupnost
€ 158,90 € 95,34s DPH

Popis produktu

Nejlehčí hole Zone se nazývají AIR a obsahují tyče Superlight, čepele Air Soft Feel a omotávly Air grip. Vše je tedy složeno z těch nejlehčích materiálů. Výsledkem jsou hokejky, které se řadí k těm nejlehčím na trhu. Krásný čistý design v bílém provedení s barevným nápisem AIRLIGHT. Čepel MAKER postupně nahrazuje úspěšný model SUPREME. Má otevřenější tvar a zesílenou patku  s novou konstrukcí stabilizačních

prvků. Ideální volba pro technicky pokročilé hráče a opravdové profíky. 

  • technologie AIRLIGHT – odlehčená karbonová vlákna
  • čepel MAKER AIR SOFT FEEL – odlehčená středně tvrdá čepel
  • příjemná omotávka AIR GRIP s perforací pro lepší odvod potu
  • flex 26 mm – určeno pro silovější a technicky vyspělé hráče

Technologie

Airlight

Airlight

Superlehké hole ZONE nesou název AIRLIGHT a jsou vyrobené z exkluzivních karbonových vláken. Odlehčené jsou i další komponenty –  čepel Air Soft Feel a omotávky AIR grip. Výsledkem jsou perfektně vyvážené super lehké hokejky.

Všechny produkty s technologií
222
Air Concept

Air Concept

Air Concept

Air Concept je souhrnné označení pro všechny odlehčené hole ZONE. Vyznačují se perfektní vyváženosti díky všem komponentům – čepel, omotávka, které jsou též z odlehčeného materiálu. Dle konkrétní technologie (Air, Ultralight, Superlight, Airlight a Prolight) se liší typem karbonových vláken. Ty nejlehčí hole (Prolight) se pohybují u délky 96 cm kolem 191 g.
 

 

Všechny produkty s technologií
1
Bamboo

Bamboo

ATM - Technology

Karbonová vlákna jsou při AMT - Air Moulding Technology zahřáta v železných formách a tvarována vzduchem – vznikají tak unikátní kreace při výrobě shaftů (tyčí), jako je Bamboo, Edge Curve, Oval Light, Curve, Hockey nebo Straigh Edge. 

BAMBOO je hůl inspirovaná tvarem a vlastnostmi bambusu, která byla vytvořena pomocí Step Power technologie, což finálnímu produktu přináší několik výhod. Jeho geniální a přitom jednoduchá konstrukce umožnila vytvořit extrémně lehkou tyč, která zachovává vysokou pevnost během průhybu (flex) při střelbě.

Všechny produkty s technologií

Podobné produkty

30 dní na vrácení
Doprava zdarma od 500 Kč
Odesíláme ihned (do 24 hodin)

Přihlásit odběr můžete zde