Od 10. května máme opět otevřenou prodejnu na Hradčanské. Těšíme se na vás!

McDavid 8834 Elite Compression Team Socks / Pair

McDavid 8834 Elite Compression Team Socks / Pair

Kompresní podkolenky
Detail produktu
Značka:
McDavid
Materiál:
46% Polyamid (Tactel), 27% Polyamid 20%, Timbrelle Care, 7% Elastan (Lycra)
Technologie:
hDc™ Moisture Management TechnologyTargeted Compression™
Vyberte barvu
Velikost
6 variant skladem
Zjistit dostupnost
€ 33,90 € 13,56s DPH

Popis produktu

Lýtka a chodidla dostávají benefit díky zvýšenému krevnímu oběhu, způsobenému technologií Targetted CompressionTM (cílená komprese). Podkolenky jsou pro větší pohodlí vyrobeny ze speciální příze, která je rychleschnoucí a antimikrobiální. Trakční konstrukce-stélka v dolní části pro lepší pocit při kontaktu s povrchem. Díky unikátnímu pletacímu vzoru vzniká podpora v oblasti klenby a Achillovy šlachy. Odvětrávané šití v oblasti prstů poskytuje maximální prodyšnost. hDcTM Moisture Management Technology (technologie řízení vlhkosti) je o maximální pohodě a suchu. Vyrobeno ve Švýcarsku. Balení obsahuje jeden pár.

Technologie

hDc™ Moisture Management Technology

hDc™ Moisture Management Technology

Když sportujete, potřebujete mít vodu v těle a ne na těle. McDavid hDc Technology™ je super chytrý materiál, který je prodyšný, odvádí vlhkost a dýchá snadno a často. hDc odvádí pot od pokožky a zařídí jeho rychlé odpařování. Funguje to stejně dobře i naopak. Když sportujete v horkém prostředí, tělo zůstává chladné, zatímco ve studenějších podmínkách teplé.

Zůstaňte v teple /chladu a suchu díky produktům McDavid hDc Technology™.

Všechny produkty s technologií
Targeted Compression™

Targeted Compression™

Připravte se, soustřeďte se, vaše výkonnost půjde nahoru! Cílená komprese je vše, co milujete, pokud jde o inteligentní kompresi, tedy zvýšený průtok krve, svalovou stabilitu a rychlé zotavení. Zaměřuje se na ty oblasti vašeho těla, které to nejvíce potřebují. Cílem McDavid je pomoci vám dosáhnout maximálního fyzického výkonu.

Všechny produkty s technologií
11
Airlight

Airlight

Superlehké hole ZONE nesou název AIRLIGHT a jsou vyrobené z exkluzivních karbonových vláken. Odlehčené jsou i další komponenty –  čepel Air Soft Feel a omotávky AIR grip. Výsledkem jsou perfektně vyvážené super lehké hokejky.

Všechny produkty s technologií

Podobné produkty

30 dní na vrácení
Doprava zdarma od 500 Kč
Odesíláme ihned (do 24 hodin)

Přihlásit odběr můžete zde