Nová otevírací doba: pondělí–pátek 10–18 hodin

Unihoc EPIC GLNT SUPERSKIN Comp 30

Unihoc EPIC GLNT SUPERSKIN Comp 30

Detail produktu
Značka:
Unihoc
Čepel:
Epic
Držení:
Kulaté
Hmotnost:
241 g
Materiál:
5% karbon, 95% kompozit
Omotávka:
Top Grip
Technologie:
Superskin
Strana
Velikost
Zobrazit tabulku velikostí
Zobrazit tabulku velikostí
4 varianty skladem
Zjistit dostupnost
€ 64,90s DPH

Popis produktu

Unihoc EPIC GLNT SUPERSKIN COMP 30 je speciální edice navržená ve spolupráci se švédským reprezentantem a florbalovou superstar Alexandrem Galantem Carlströmem. Tato verze je upravená pro starší žáky a juniory, tzn. že tvrdost hole je snížená na flex 30 mm, aby vyhovovala jejich silovým možnostem. Omotávka a čepel je naprosto stejná jako u hokejky, se kterou hraje sám Galante.

Letošní barevná varianta je opravdu hodně povedená. Černý shaft s tmavě modrými a stříbrnými detaily působí velice elegantně. 

  • čepel EPIC REGULAR PE - středně tvrdá
  • nejnovější technologie shaftu SUPERSKIN
  • velice příjemná omotávka s debossovaným motivem

Technologie

Superskin

Superskin

SBT - Solid Balance technology

Novinka 2020 - součástí nejvyšší řady lehkých holí SUPERSKIN. Roky vývoje, přepracovávání struktur vláken, jejich splétání, následná optimalizace vyvážení a pevnosti pro každý druh shaftu (tyče) a vylepšení hmotnosti u všech typů holí. Kombinace kvalitního uhlíkové vlákna s optimalizovanou strukturou dala vznik nové řadě lehkých holí zvané SUPERSKIN. SOLID BALANCE TECHNOLOGY znamená perfektní vyvážení a odolnost.

Všechny produkty s technologií
22
Airlight

Airlight

Superlehké hole ZONE nesou název AIRLIGHT a jsou vyrobené z exkluzivních karbonových vláken. Odlehčené jsou i další komponenty –  čepel Air Soft Feel a omotávky AIR grip. Výsledkem jsou perfektně vyvážené super lehké hokejky.

Všechny produkty s technologií
1
Air Concept

Air Concept

Air Concept

Air Concept je souhrnné označení pro všechny odlehčené hole ZONE. Vyznačují se perfektní vyváženosti díky všem komponentům – čepel, omotávka, které jsou též z odlehčeného materiálu. Dle konkrétní technologie (Air, Ultralight, Superlight, Airlight a Prolight) se liší typem karbonových vláken. Ty nejlehčí hole (Prolight) se pohybují u délky 96 cm kolem 191 g.
 

 

Všechny produkty s technologií
30 dní na vrácení
Doprava zdarma od 500 Kč
Odesíláme ihned (do 24 hodin)