Unihoc EPIC RE7 TITAN SUPERSKIN PRO 27

Unihoc EPIC RE7 TITAN SUPERSKIN PRO 27

Detail produktu
Značka:
Unihoc
Čepel:
Epic
Držení:
Kulaté
Hmotnost:
218 g
Materiál:
80% karbon, 20% kompozit
Omotávka:
Top Grip
Technologie:
Superskin
Strana
Velikost
Zobrazit tabulku velikostí
Zobrazit tabulku velikostí
6 variant skladem
Zjistit dostupnost
€ 129,90s DPH

Popis produktu

Unihoc EPIC RE7 TITAN SUPERSKIN PRO 27 je speciální edice navržená ve spolupráci se švédským reprezentantem a florbalovou superstar Rasmusem Enströmem. Nádherný čistý design se zlatými prvky dodává florbalce opravdu exkluzivní vzhled. Čepel je z nejnovějšího materiálu TITAN PP, který je tvrdý ale zároveň velice lehký. Díky tomu je hokejka perfektně vyvážená.

  • čepel EPIC TITAN PP - tvrdá 
  • flex (tvrdost hole) 27 mm je ideální pro technicky pokročilé a silovější hráče
  • nejnovější technologie shaftu SUPERSKIN
  • velice příjemná omotávka s debossovaným motivem

Technologie

Superskin

Superskin

SBT - Solid Balance technology

Novinka 2020 - součástí nejvyšší řady lehkých holí SUPERSKIN. Roky vývoje, přepracovávání struktur vláken, jejich splétání, následná optimalizace vyvážení a pevnosti pro každý druh shaftu (tyče) a vylepšení hmotnosti u všech typů holí. Kombinace kvalitního uhlíkové vlákna s optimalizovanou strukturou dala vznik nové řadě lehkých holí zvané SUPERSKIN. SOLID BALANCE TECHNOLOGY znamená perfektní vyvážení a odolnost.

Všechny produkty s technologií
22
Airlight

Airlight

Superlehké hole ZONE nesou název AIRLIGHT a jsou vyrobené z exkluzivních karbonových vláken. Odlehčené jsou i další komponenty –  čepel Air Soft Feel a omotávky AIR grip. Výsledkem jsou perfektně vyvážené super lehké hokejky.

Všechny produkty s technologií
1
Air Concept

Air Concept

Air Concept

Air Concept je souhrnné označení pro všechny odlehčené hole ZONE. Vyznačují se perfektní vyváženosti díky všem komponentům – čepel, omotávka, které jsou též z odlehčeného materiálu. Dle konkrétní technologie (Air, Ultralight, Superlight, Airlight a Prolight) se liší typem karbonových vláken. Ty nejlehčí hole (Prolight) se pohybují u délky 96 cm kolem 191 g.
 

 

Všechny produkty s technologií
30 dní na vrácení
Doprava zdarma od 500 Kč
Odesíláme ihned (do 24 hodin)