Přihlašte si newsletter a získáte 20% slevu na váš nákup. 

Unihoc EPIC SUPERSKIN PRO 29

Unihoc EPIC SUPERSKIN PRO 29

Detail produktu
Značka:
Unihoc
Čepel:
Epic
Držení:
Kulaté
Hmotnost:
209 g
Materiál:
95% karbon, 5% kompozit
Omotávka:
Superskin
Flex:
29 mm
Technologie:
Superskin
Strana
Velikost
Zobrazit tabulku velikostí
Zobrazit tabulku velikostí
6 variant skladem
Zjistit dostupnost
€ 119,90s DPH

Popis produktu

SUPERSKIN je označení pro hokejky s novou technologií SBT - Solid  Balance Technology, která se vyznačuje perfektní vyvážeností a odolností. Roky vývoje, přepracovávání struktur vláken, jejich splétání, následná optimalizace vyvážení a pevnosti pro každý druh shaftu (tyče). Dále vylepšení hmotnosti u všech typů holí. 

Technologie

Superskin

Superskin

SBT - Solid Balance technology

Novinka 2020 - součástí nejvyšší řady lehkých holí SUPERSKIN. Roky vývoje, přepracovávání struktur vláken, jejich splétání, následná optimalizace vyvážení a pevnosti pro každý druh shaftu (tyče) a vylepšení hmotnosti u všech typů holí. Kombinace kvalitního uhlíkové vlákna s optimalizovanou strukturou dala vznik nové řadě lehkých holí zvané SUPERSKIN. SOLID BALANCE TECHNOLOGY znamená perfektní vyvážení a odolnost.

Všechny produkty s technologií
22
Airlight

Airlight

Superlehké hole ZONE nesou název AIRLIGHT a jsou vyrobené z exkluzivních karbonových vláken. Odlehčené jsou i další komponenty –  čepel Air Soft Feel a omotávky AIR grip. Výsledkem jsou perfektně vyvážené super lehké hokejky.

Všechny produkty s technologií
1
Air Concept

Air Concept

Air Concept

Air Concept je souhrnné označení pro všechny odlehčené hole ZONE. Vyznačují se perfektní vyváženosti díky všem komponentům – čepel, omotávka, které jsou též z odlehčeného materiálu. Dle konkrétní technologie (Air, Ultralight, Superlight, Airlight a Prolight) se liší typem karbonových vláken. Ty nejlehčí hole (Prolight) se pohybují u délky 96 cm kolem 191 g.
 

 

Všechny produkty s technologií
30 dní na vrácení
Doprava zdarma od 500 Kč
Odesíláme ihned (do 24 hodin)