Nová kolekce hokejek UNIHOC a ZONEFLOORBALL!

Zone Force Air JR 35

Zone Force Air JR 35

Detail produktu
Značka:
Zone
Čepel:
Force
Držení:
Kulaté
Hmotnost:
203 g
Materiál:
Kompozit
Omotávka:
Original
Flex:
35 mm
Technologie:
Air Concept
Strana
Velikost
Zobrazit tabulku velikostí
6 variant skladem
Zjistit dostupnost
€ 32,90s DPH

Popis produktu

Nejlehčí juniorské hole Zone se nazývají AIR a obsahují compositové tyče, čepele Air Soft Feel a omotávky Opti grip. Vše je tedy složeno z lehčích materiálů. Výsledkem jsou hokejky, které se řadí k těm nejlehčím a nejvyváženějším na trhu. Hůl Zone FORCE AIR JR 35 je vhodná pro menší děti s drobnější dlaní, díky technologii THINSHAFT - uzké držadlo hole v rukojeti.

Technologie

Air Concept

Air Concept

Air Concept

Air Concept je souhrnné označení pro všechny odlehčené hole ZONE. Vyznačují se perfektní vyváženosti díky všem komponentům – čepel, omotávka, které jsou též z odlehčeného materiálu. Dle konkrétní technologie (Air, Ultralight, Superlight, Airlight a Prolight) se liší typem karbonových vláken. Ty nejlehčí hole (Prolight) se pohybují u délky 96 cm kolem 191 g.
 

 

Všechny produkty s technologií
22
Airlight

Airlight

Superlehké hole ZONE nesou název AIRLIGHT a jsou vyrobené z exkluzivních karbonových vláken. Odlehčené jsou i další komponenty –  čepel Air Soft Feel a omotávky AIR grip. Výsledkem jsou perfektně vyvážené super lehké hokejky.

Všechny produkty s technologií
11
Bamboo

Bamboo

ATM - Technology

Karbonová vlákna jsou při AMT - Air Moulding Technology zahřáta v železných formách a tvarována vzduchem – vznikají tak unikátní kreace při výrobě shaftů (tyčí), jako je Bamboo, Edge Curve, Oval Light, Curve, Hockey nebo Straigh Edge. 

BAMBOO je hůl inspirovaná tvarem a vlastnostmi bambusu, která byla vytvořena pomocí Step Power technologie, což finálnímu produktu přináší několik výhod. Jeho geniální a přitom jednoduchá konstrukce umožnila vytvořit extrémně lehkou tyč, která zachovává vysokou pevnost během průhybu (flex) při střelbě.

Všechny produkty s technologií

Podobné produkty

30 dní na vrácení
Doprava zdarma od 500 Kč
Odesíláme ihned (do 24 hodin)