Zone Hyper Airlight 27 HOLOGRAPHIC SERIES

Zone Hyper Airlight 27 HOLOGRAPHIC SERIES

Detail produktu
Značka:
Zone
Čepel:
Hyper
Držení:
Kulaté
Hmotnost:
199 g
Materiál:
karbon
Omotávka:
Airlight
Flex:
27 mm
Technologie:
Airlight
Strana
Velikost
Zobrazit tabulku velikostí
Zobrazit tabulku velikostí
6 variant skladem
Zjistit dostupnost
€ 154,90s DPH

Popis produktu

HOLOGRAPHIC SERIES jsou hokejky v nádherném designu, který se mění podle světla. Díky tomu se vám nikdy neokouká. Černá varianta je vyrobená pouze v omezeném množství. Jedná se o limitovanou edici, která po vyprodání zásob nebude již k dostání. HYPER AIRLIGHT 27 je super lehká hokejka vyrobená z prémiového karbonu. Kromě tyče jsou z odlehčeného materiálu i ostatní komponenty - čepel a omotávka, díky čemuž je hokejka perfektně vyvážená. Flex 27 mm udává tvrdost tyče. Čím nižší číslo, tím je hokejka tvrdší a musíte vynaložit více síly, aby došlo při střelbě k požadovanému prohnutí, proto je tato hokejka určená spíše silovějším a technicky pokročilejším hráčům.

Technologie

Airlight

Airlight

Superlehké hole ZONE nesou název AIRLIGHT a jsou vyrobené z exkluzivních karbonových vláken. Odlehčené jsou i další komponenty –  čepel Air Soft Feel a omotávky AIR grip. Výsledkem jsou perfektně vyvážené super lehké hokejky.

Všechny produkty s technologií
222
Air Concept

Air Concept

Air Concept

Air Concept je souhrnné označení pro všechny odlehčené hole ZONE. Vyznačují se perfektní vyváženosti díky všem komponentům – čepel, omotávka, které jsou též z odlehčeného materiálu. Dle konkrétní technologie (Air, Ultralight, Superlight, Airlight a Prolight) se liší typem karbonových vláken. Ty nejlehčí hole (Prolight) se pohybují u délky 96 cm kolem 191 g.
 

 

Všechny produkty s technologií
1
Bamboo

Bamboo

ATM - Technology

Karbonová vlákna jsou při AMT - Air Moulding Technology zahřáta v železných formách a tvarována vzduchem – vznikají tak unikátní kreace při výrobě shaftů (tyčí), jako je Bamboo, Edge Curve, Oval Light, Curve, Hockey nebo Straigh Edge. 

BAMBOO je hůl inspirovaná tvarem a vlastnostmi bambusu, která byla vytvořena pomocí Step Power technologie, což finálnímu produktu přináší několik výhod. Jeho geniální a přitom jednoduchá konstrukce umožnila vytvořit extrémně lehkou tyč, která zachovává vysokou pevnost během průhybu (flex) při střelbě.

Všechny produkty s technologií
30 dní na vrácení
Doprava zdarma od 500 Kč
Odesíláme ihned (do 24 hodin)