Nová otevírací doba: pondělí–pátek 10–18 hodin

Zone Hyper Airlight 28

Zone Hyper Airlight 28

Detail produktu
Značka:
Zone
Čepel:
Hyper
Držení:
Kulaté
Hmotnost:
199 g
Materiál:
karbon
Omotávka:
Airlight
Flex:
28 mm
Technologie:
AirlightAir Concept
Strana
Velikost
Zobrazit tabulku velikostí
Zobrazit tabulku velikostí
6 variant skladem
Zjistit dostupnost
€ 149,90s DPH

Popis produktu

HOLOGRAPHIC SERIES jsou hokejky v nádherném designu, který se mění podle světla. Díky tomu se vám nikdy neokouká. HYPER AIRLIGHT 28 je super lehká hokejka vyrobená z prémiového karbonu. Kromě tyče jsou z odlehčeného materiálu i ostatní komponenty - čepel a omotávka, díky čemuž je hokejka perfektně vyvážená. Flex 28 mm udává tvrdost tyče. Čím nižší číslo,  tím je hokejka tvrdší a musíte vynaložit více síly, aby došlo při střelbě k požadovanému prohnutí.

HYPER je nejvíce konkávní (vybraná) čepel od značky ZONEFLOORBALL. Pomůže vám získat maximální kontrolu nad balónkem a vylepší střelbu tahem.

  • čepel HYPER AIR SOFT FEEL (PP)
  • technologie AIRLIGHT
  • holografický měnící se design
  • flex 28 mm - ideální pro většinu hráčů

Technologie

Airlight

Airlight

Superlehké hole ZONE nesou název AIRLIGHT a jsou vyrobené z exkluzivních karbonových vláken. Odlehčené jsou i další komponenty –  čepel Air Soft Feel a omotávky AIR grip. Výsledkem jsou perfektně vyvážené super lehké hokejky.

Všechny produkty s technologií
Air Concept

Air Concept

Air Concept

Air Concept je souhrnné označení pro všechny odlehčené hole ZONE. Vyznačují se perfektní vyváženosti díky všem komponentům – čepel, omotávka, které jsou též z odlehčeného materiálu. Dle konkrétní technologie (Air, Ultralight, Superlight, Airlight a Prolight) se liší typem karbonových vláken. Ty nejlehčí hole (Prolight) se pohybují u délky 96 cm kolem 191 g.
 

 

Všechny produkty s technologií
1111
Bamboo

Bamboo

ATM - Technology

Karbonová vlákna jsou při AMT - Air Moulding Technology zahřáta v železných formách a tvarována vzduchem – vznikají tak unikátní kreace při výrobě shaftů (tyčí), jako je Bamboo, Edge Curve, Oval Light, Curve, Hockey nebo Straigh Edge. 

BAMBOO je hůl inspirovaná tvarem a vlastnostmi bambusu, která byla vytvořena pomocí Step Power technologie, což finálnímu produktu přináší několik výhod. Jeho geniální a přitom jednoduchá konstrukce umožnila vytvořit extrémně lehkou tyč, která zachovává vysokou pevnost během průhybu (flex) při střelbě.

Všechny produkty s technologií
30 dní na vrácení
Doprava zdarma od 500 Kč
Odesíláme ihned (do 24 hodin)