Nová kolekce hokejek UNIHOC a ZONEFLOORBALL! V sobotu 11. 7. otevřeno 10–15.

Zone Maker Air 29 Bubs Edt.

Zone Maker Air 29 Bubs Edt.

Detail produktu
Značka:
Zone
Čepel:
Maker
Držení:
Kulaté
Materiál:
Odlehčený kompozit
Omotávka:
Air Grip
Flex:
29 mm
Technologie:
Air Concept
Strana
Velikost
Zobrazit tabulku velikostí
5 variant skladem
Zjistit dostupnost
€ 0s DPH

Popis produktu

Limitovaná edice juniorských holí THE CANDY EDITION od ZONEFLOORBALL s luxusním černo červeným designem byla vytvořena v kolaboraci s výrobcem nejpopulárnějších sladkostí ve Švédsku. Konkrétně se jedná o úspěšný juniorský model MAKER AIR 29 (v délkách 87 cm, 92 cm a 96 cm), který se bude prodávat v setu společně s klíčenkou a 2 baleními bonbónů BUBS. Tato ZONEFLOORBALL X BUBS edice je zkrátka k zakousnutí :)

Technologie

Air Concept

Air Concept

Air Concept

Air Concept je souhrnné označení pro všechny odlehčené hole ZONE. Vyznačují se perfektní vyváženosti díky všem komponentům – čepel, omotávka, které jsou též z odlehčeného materiálu. Dle konkrétní technologie (Air, Ultralight, Superlight, Airlight a Prolight) se liší typem karbonových vláken. Ty nejlehčí hole (Prolight) se pohybují u délky 96 cm kolem 191 g.
 

 

Všechny produkty s technologií
22
Airlight

Airlight

Superlehké hole ZONE nesou název AIRLIGHT a jsou vyrobené z exkluzivních karbonových vláken. Odlehčené jsou i další komponenty –  čepel Air Soft Feel a omotávky AIR grip. Výsledkem jsou perfektně vyvážené super lehké hokejky.

Všechny produkty s technologií
11
Bamboo

Bamboo

ATM - Technology

Karbonová vlákna jsou při AMT - Air Moulding Technology zahřáta v železných formách a tvarována vzduchem – vznikají tak unikátní kreace při výrobě shaftů (tyčí), jako je Bamboo, Edge Curve, Oval Light, Curve, Hockey nebo Straigh Edge. 

BAMBOO je hůl inspirovaná tvarem a vlastnostmi bambusu, která byla vytvořena pomocí Step Power technologie, což finálnímu produktu přináší několik výhod. Jeho geniální a přitom jednoduchá konstrukce umožnila vytvořit extrémně lehkou tyč, která zachovává vysokou pevnost během průhybu (flex) při střelbě.

Všechny produkty s technologií

Podobné produkty

30 dní na vrácení
Doprava zdarma od 500 Kč
Odesíláme ihned (do 24 hodin)