Zone Maker Airlight 26 PC

Zone Maker Airlight 26 PC

Detail produktu
Značka:
Zone
Čepel:
Maker
Držení:
Kulaté
Hmotnost:
203 g
Materiál:
karbon
Omotávka:
Monster2
Flex:
26 mm
Technologie:
AirlightAir Concept
Strana
Velikost
Zobrazit tabulku velikostí
Zobrazit tabulku velikostí
6 variant skladem
Zjistit dostupnost
€ 159,90s DPH

Popis produktu

AIRLIGHT jsou nejlehčí hokejky od značky ZONE. Kromě shaftu je z odlehčeného materiálu čepel i omotávka. Výsledkem je perfektně vyvážená a super lehká hokejka. Holografická písmena AIRLIGHT spolu s bílou kombinací vytváří krásný, čistý a hravý design. Písmenka PC v názvu hole značí tzv. Player's Choice, kdy byli osloveni

 samotní hráči, aby vybrali ideální kombinaci čepele, shaftu a omotávky. 

  • čepel MAKER AIR HARD
  • omotávka MONSTERGRIPTM
  • hmotnost hokejky 203 g (96 cm)
  • technologie AIRLIGHT

Technologie

Airlight

Airlight

Superlehké hole ZONE nesou název AIRLIGHT a jsou vyrobené z exkluzivních karbonových vláken. Odlehčené jsou i další komponenty –  čepel Air Soft Feel a omotávky AIR grip. Výsledkem jsou perfektně vyvážené super lehké hokejky.

Všechny produkty s technologií
Air Concept

Air Concept

Air Concept

Air Concept je souhrnné označení pro všechny odlehčené hole ZONE. Vyznačují se perfektní vyváženosti díky všem komponentům – čepel, omotávka, které jsou též z odlehčeného materiálu. Dle konkrétní technologie (Air, Ultralight, Superlight, Airlight a Prolight) se liší typem karbonových vláken. Ty nejlehčí hole (Prolight) se pohybují u délky 96 cm kolem 191 g.
 

 

Všechny produkty s technologií
1111
Bamboo

Bamboo

ATM - Technology

Karbonová vlákna jsou při AMT - Air Moulding Technology zahřáta v železných formách a tvarována vzduchem – vznikají tak unikátní kreace při výrobě shaftů (tyčí), jako je Bamboo, Edge Curve, Oval Light, Curve, Hockey nebo Straigh Edge. 

BAMBOO je hůl inspirovaná tvarem a vlastnostmi bambusu, která byla vytvořena pomocí Step Power technologie, což finálnímu produktu přináší několik výhod. Jeho geniální a přitom jednoduchá konstrukce umožnila vytvořit extrémně lehkou tyč, která zachovává vysokou pevnost během průhybu (flex) při střelbě.

Všechny produkty s technologií
30 dní na vrácení
Doprava zdarma od 500 Kč
Odesíláme ihned (do 24 hodin)