Zone Maker Prolight 27

Zone Maker Prolight 27

Detail produktu
Značka:
Zone
Čepel:
Maker
Držení:
Kulaté
Hmotnost:
191 g
Materiál:
karbon
Omotávka:
Prolight
Flex:
27 mm
Technologie:
Prolight
Strana
Velikost
Zobrazit tabulku velikostí
6 variant skladem
Zjistit dostupnost
€ 209,90s DPH

Popis produktu

Tahle hokejka je pro opravdové profíky! PROLIGHT je nejlehčí hůl, jakou ZONE nabízí. Je vrcholem současného vývoje florbalek. Je sakra lehká, ale opravdu odolná a nadčasově krásná. Aby vynikla její exkluzivita karbonových vláken, staly se součástí jejího designu. Červené doplňky podtrhují její výjimečnost. Oproti minulému roku, kdy byla poprvé uvedena na trh, je nyní k dostání ve více tvrdostech shaftu (flex).

Technologie

Prolight

Prolight

PROLIGHT

Nejdříve byl Ultralight, následně Superlight a nakonec Airlight. Nyní je tu další level – model PROLIGHT.

PROLIGHT je nejlehčí tyč, kterou kdy ZONEFLOORBALL vyrobil. Je vrcholem vývoje holí. Je sakra lehká, ale opravdu odolná. Je nadčasově krásná. Kombinace matného a lesklého povrchu dotváří její výjimečný pocit. Není pro každého, jen pro opravdové florbalové fajnšmekry a profesionály.

Všechny produkty s technologií
22
Airlight

Airlight

Superlehké hole ZONE nesou název AIRLIGHT a jsou vyrobené z exkluzivních karbonových vláken. Odlehčené jsou i další komponenty –  čepel Air Soft Feel a omotávky AIR grip. Výsledkem jsou perfektně vyvážené super lehké hokejky.

Všechny produkty s technologií
1
Air Concept

Air Concept

Air Concept

Air Concept je souhrnné označení pro všechny odlehčené hole ZONE. Vyznačují se perfektní vyváženosti díky všem komponentům – čepel, omotávka, které jsou též z odlehčeného materiálu. Dle konkrétní technologie (Air, Ultralight, Superlight, Airlight a Prolight) se liší typem karbonových vláken. Ty nejlehčí hole (Prolight) se pohybují u délky 96 cm kolem 191 g.
 

 

Všechny produkty s technologií

Podobné produkty

30 dní na vrácení
Doprava zdarma od 500 Kč
Odesíláme ihned (do 24 hodin)