ZONEFLOORBALL GOALIE PRO

Nové profi vybavení pro brankáře s označením PRO zahrnuje dres, kalhoty, tričko s chrániči a rukavice.

ZONEFLOORBALL GOALIE PRO

Brankářská sada PRO byla navržená ve spolupráci s nejlepšími gólmany, kteří chytají ve vybavení ZONEFLORBALL. Nejvýraznějším novým prvkem je materiál, který představuje známá značka CORDURA a COOLMAX, a také střih, který je větší, širší a maximálně kryjící. Dres má vyměkčené rukávy s odolným materiálem CORDURA na loktech. Inovací prošly též konce rukávů, které jsou tesnější a výstřih je udělaný maximálně pohodlně bez omezení pohybu. Prodyšný materiál COOLMAX je použitý po celé délce zad. Větší krytí prostoru zajišťují širší vystlaná ramena. 

Kalhoty prošly taktéž změnou a jsou na nich výše zmíněné super kvalitní materiály – CORDURA, YKK a COOLMAX a jsou rozdílné ve střihu, který je větší, širší a mnohem více vykrývající prostor. Kyčle jsou vyměkčené a na kolenou je zesílený materiál CORDURA. Upravený střih vychází maximálně vstříc gólmanskému pohybu. Prodyšný materiál COOLMAX je použitý v zadních částech kolen. Zapínání v pase bylo upraveno a je bez přezky pro větší komfort. 

Brankářské rukavice PRO mají silikon na dlaních a prstech pro ideální přilnavost míčku. Inspirací při vývoji byly rukavice na golf a americký fotbal.

Posledním produktem je brankářské tričko s chrániči. Ty jsou umístěné na hrudníku, ramenou a pažích. Zesílené švy jsou na celém tričku. Prodyšný materiál na zádech zajišťuje maximální komfort při nošení.

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!

Naposledy přidané

Technologie

SUPERSKIN

Novinka 2020 - součástí nejvyšší řady lehkých holí Unihoc. SBT - Solid Balance Technology znamená perfektní vyvážení a odolnost.

Nejoblíbenější